Loader Logo

Spełnimy wszystkie Twoje marzenia o idealnym przyjęciu weselnym.

Do Państwa dyspozycji posiadamy 5 różnych sal.
Każdą z nich możemy swobodnie aranżować, by sprostać wszyskim Państwa oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszamy do naszej "Ekskluzywnej Stodoły Howieńskiej", położonej w malowniczej okolicy, zaledwie 8 kilometrów od Białegostoku, w pobliżu Majątku Howieny w Pomigaczach. Nasze dotychczasowe doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych i ceremonii ślubnych sprawiło, że cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych Gości. Dzięki elastyczności, indywidualnemu podejściu oraz profesjonalnej Obsłudze, nasza Stodoła stała się ulubionym miejscem dla wielu Par Młodych, które cenią sobie autentyczność i uczciwość naszej kuchni. Wierzymy, że nasza pasja i zaangażowanie pozwolą nam stworzyć miejsce idealne dla zakochanych.

"Ekskluzywna Stodoła Howieńska" doskonale wpisuje się w klimat "barn weddings", oferując rustykalny urok i przytulną atmosferę. Zbudowana z surowego drewna i starych cegieł, jest idealnym miejscem nie tylko na wesela, ale również na wydarzenia w stylu boho, vintage czy folkowym. Do dyspozycji Par Młodych posiadamy stoły okrągłe, prostokątne oraz w układzie mieszanym.

Dla naszych Gości, którzy potrzebują chwili wytchnienia, przygotowaliśmy strefę chillout, wyposażoną w wygodne kanapy, miękkie poduchy i leżaki. To idealne miejsce do relaksu i rozmów z bliskimi.

Na terenie naszego obiektu znajduje się również altanka ślubna, zapewniająca wyjątkowy klimat ceremonii plenerowej w otoczeniu natury.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i przeżycia niezapomnianych chwil w "Ekskluzywnej Stodole Howieńskiej".